^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
choinka we wroclawiuGrupa uczniów z klasy IIIc LO zorganizowała wycieczkę do Wrocławia. 7 grudnia 2017 dziesięć osób realizujących przedmiot geografia turystyczna wybrała się do tego pięknego miasta pod opieką pani Gabrieli Kachel oraz pani Ireny Wosz-Łoby. Uczniowie już o godzinie 7:30 zwarci, gotowi lecz niewyspani stawili się na zbiórce na dworcu PKP w Opolu, skąd mieli wyruszyć do stolicy województwa dolnośląskiego. Celem wyprawy były praktyczne zajęcia związane z organizacją wycieczek. Mogliśmy wysłuchać historii oraz ciekawostek dotyczących Dworca Głównego, Mostu Zakochanych, Wzgórza Partyzantów, charakterystycznych krasnali. Wszystko to przygotowali sami uczniowie. Niesamowitą atrakcją był wjazd na słynny Sky Tower. Przy pięknej słonecznej pogodzie podziwialiśmy z góry panoramę miasta. Zwieńczeniem wyprawy był udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Wycieczkę można uznać za udaną. Świadczyły o tym zadowolone miny opiekunek, a także radość, która przepełniała uczniów, co zresztą widać na załączonych zdjęciach.
IMG 20171207 102327
IMG 20171207 130203 1
IMG 20171207 134521

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp