^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 20180313 11413413 marca 2018 r. gimnazjaliści z klasy trzeciej przystąpili do części pisemnej międzynarodowego certyfikatu językowego DSD I, potwierdzającego znajomość języka niemieckiego na poziomie B1. Jest to pierwszy stopień certyfikatu, który już teraz otwiera wiele drzwi przed uczniami nie tylko w przyszłej pracy zawodowej lecz również może być potrzebny na niektórych uczelniach zagranicznych jak i w kraju. Do części ustnej uczniowie przystąpią 20.03.2018 roku przed międzynarodowa komisją. Później to już tylko DSD II, Którego zdobycie umożliwiamy w LO, a który jest swoistego rodzaju wisienką na torcie.
Beata Jonczyk

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow