^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
2Wyjazd na narty organizowany przez nauczycieli wf Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim wpisał się już na stałe w kalendarz wydarzeń szkolnych.
W piątek 9 marca grupa ponad 50 uczniów Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim, PSP w Czarnowąsach oraz PSP z oddziałami sportowym w Dobrzeniu Wielkim uczestniczyła w wcieczecie do Zieleńca. Uczniowie mogli doskonalić jazdę na nartach i snowboardzie oraz podjąć trud nauki jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
Piękna, słoneczna pogoda, bardzo dobre warunki na stoku. Uśmiech na twarzy dzieci i młodzieży oraz zadowolenie instruktorów z opanowania podstawowych elementów jazdy na nartach, utwierdza nas w przekonaniu, że takie wyjazdy warto organizować.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3