^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
licealiadaDrużyna chłopców naszego liceum i szkoły branżowej zajęła drugie miejsce w zawodach piłki nożnej w Finale Powiatu, rozgrywanych w Ozimku. Dwa pierwsze miejsca w turnieju premiowane były awansem do następnej fazy, jaką jest Półfinał Wojewódzki, który nasza reprezentacja rozegra 6 kwietnia w Opolu. Wyniki turnieju: Dobrzeń – Tułowice 3:1 (Toboła 3 bramki), Dobrzeń – Prószków 2:4 (Toboła 1, Cierpisz 1), Dobrzeń – Ozimek 4:4 (Toboła 2, Choczaj 2), Prószków – Ozimek 3:0, Tułowice – Ozimek 3:3, Prószków – Tułowice 5:3. Pierwsze miejsce zajęła ekipa z Prószkowa. Gratulujemy obu ekipom i życzymy powodzenia w następnym etapie. Skład naszego zespołu: Krystończyk Maksymilian, Skóra Sebastian, Rosłanowski Adam, Toboła Krzysztof, Chrzan Damian, Choczaj Kamil, Matłosz Krystian, Cierpisz Filip, Kołbuc Maciej, opiekun Jarosław Draguć.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3