^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

uwaga rodziceSerdecznie zapraszamy wszystkich Państwa (rodziców uczniów gimnazjum, liceum, oraz szkoły podstawowej) na spotkanie z wychowawcami i nauczycielami, które odbędzie się w dniu 23 maja 2018r. , w budynku Zespołu Szkół przy ul. Namysłowskiej 94 w Dobrzeniu Wielkim.
O godz. 17:00 spotkanie ogólne dla wszystkich rodziców ze specjalistą ze Stowarzyszenia na Rzecz Ludzi Uzależnionych „To Człowiek” p. Pawłem Andrzejukiem dot. profilaktyki uzależnień. Miejsce – hala widowiskowo-sportowa, po zakończeniu – spotkanie z wychowawcami w klasach.

Na godz. 16:30, do sali 118 zapraszamy na spotkanie informacyjne z dyrekcją szkoły oraz wychowawcą klasy Rodziców uczniów, którzy od września 2018r. rozpoczną naukę w klasie 1 PSP.

Serdecznie zapraszamy
– Dyrekcja i Nauczyciele ZS

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3