^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
DSC 2093Siłownia matematyczna już po raz czwarty zagościła w murach Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim. To konkurs, którego celem jest rozruszanie szarych komórek zawodników, pod wpływem rozwiązywania niestandardowych zadań matematyczno-logicznych. Uczestnicy zawodów, w trójosobowych zespołach, zmagali się z zagadkami logicznymi, rebusami matematycznymi, zadaniami interaktywnymi, tekstowymi, zagadkami manualnymi oraz zapałczanymi, praktycznym wykorzystaniem zdobytej wiedzy, umiejętnością przeprowadzania dowodów. Najlepsi okazali się gimnazjaliści z Namysłowa (SP nr 1), tuż za nimi uplasowała się drużyna z naszej szkoły. Ostatnie miejsce na podium uzupełnili uczniowie z Gimnazjum w Starych Siołkowicach. Wszystkim uczestnikom należą się duże brawa i gratulacje za wolę walki, nieodpuszczanie zadań, dążenie do celu niestandardowymi metodami. Podziękowania składamy również nauczycielom, którzy tak świetnie przygotowali swoich podopiecznych do siłowni umysłowej. Za rok kolejne zmagania, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3