^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
980C1A4F E42D 49E0 B49C EAE1CC48B39EUczennica klasy 3b PG Natalia Kwosek zajęła II miejsce w II konkursie wojewódzkim "Moje drzewo genealogiczne" organizowanym przez Stowarzyszenie "Opolscy Genealodzy", Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Archiwum Państwowe w Opolu. Zadaniem konkursowym dla uczniów klas gimnazjalnych było przygotowanie udokumentowanego kopiami dokumentów drzewa genealogicznego swojej rodziny - wywodu przodków w atrakcyjnej formie wizualnej. Pasją genealogiczną Natalię zaraziła p. Agnieszka Misiurska i to pod jej okiem Natalia prowadziła swoje genealogiczne badania.
Natalii serdecznie gratulujemy.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3