^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

peerdanutaPani Danuta Peer całe swoje życie zawodowe spędziła w murach dobrzeńskiej szkoły. Była wspaniałym pedagogiem i nauczycielem bibliotekarzem. Razem z mężem, Panem Romanem Peerem tworzyła dobrzeńskie Liceum. Była osobą niezwykłą, wyjątkową, przyjacielem młodzieży oraz przyjacielem dobrzeńskiego Liceum. I taką pozostanie w pamięci swoich wychowanków i pracowników szkoły.
Pogrzeb Pani Danuty Peer odbędzie się 12 września 2018r. o godz. 12:00 na cmentarzu przy kościółku Św. Rocha.

Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia
składa
Dyrekcja oraz społeczność szkolna
Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3