^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
dzien kropkiWrzesień u pierwszaków – był miesiącem pełnym wrażeń i nowych doświadczeń. Świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, który obchodzony jest na świecie 15 września. Wszyscy przybyliśmy do szkoły przyodziani w „kropeczkowe” kreacje, przynieśliśmy z domu „kropeczkowe” przedmioty, a nawet śniadania mieliśmy „kropeczkowe”. Wspólnie wykonaliśmy pracę plastyczną pt. :„Kropki na łące”. Urządziliśmy też klasową „kropeczkową” sesję zdjęciową. Na koniec obejrzeliśmy, w klasowym kinie, film o Vashti, dziewczynce, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Bohaterka książki Petera Reynoldsa stała się pretekstem do obchodów Dnia Kropki na całym świecie, jako dnia talentu, kreatywności i odwagi.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3