^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
wybory01W naszej szkole po raz kolejny odbyły się demokratyczne wybory władz samorządu uczniowskiego oraz rzecznika praw ucznia. Uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum decydowali, kto ich zdaniem, ma zostać ich przedstawicielem. Przez kilka tygodni przed wyborami na telewizorze były wyświetlane sylwetki osób, które chcą zasilić szeregi samorządu. Młodzi wyborcy mogli poznać kandydatów i zdecydować, na kogo chcą oddać swój głos. Do samorządu szkoły podstawowej i gimnazjum startowały trzy osoby. Wygrały dwie dziewczyny z największą liczbą głosów: Zuzanna Lis i Marta Jagłowska. Do samorządu liceum dostały się również dwie osoby spośród trzech: Zofia Miękina i Piotr Koprek. Rzecznikiem na czwartą kadencję został wybrany anglista, Roman Partykowski. Wybory wzbudziły w głosujących ducha odpowiedzialności za swoją szkołę i jej życie. Nowo wybranym członkom samorządu uczniowskiego życzymy powodzenia w nadchodzącej pracy na rzecz szkoły. Już wkrótce poznamy przewodniczących tych dwóch szkół.
Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w naszej galerii.
Marcin Luszczyk uczeń klasy IIIa LO, przewodniczący komisji wyborczej

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3