^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 7754Płomienie życia wielu polskich artystów już zgasły, jednak świece pamięci płoną we wspomnieniach uczniów. Za nami kolejna, piąta już, edycja koncertu „Wspomnienie". Wpisując się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości formuła imprezy została zmieniona. Śpiewano tylko utwory polskich artystów. Rozpoczęły dzieci z pierwszej podstawówki uroczym występem do piosenki Zbigniewa Wodeckiego „Pszczółka Maja". Później usłyszeć można było takie utwory jak: „Tyle słońca w całym mieście" Anny Jantar, „O mnie się nie martw" Katarzyny Sobczyk, „Gdzie ci mężczyźni?" Danuty Rinn, „Chałupy Welcome to" Zbigniewa Wodeckiego oraz „Mury" Jacka Kaczmarskiego. W najbliższych dniach warto pamiętać, że: „Wspaniali ludzie nie powrócą, nie powrócą już". Zmarli wokaliści koncertują obecnie w niebie. Ich grono wciąż się powiększa, lecz muzyka pozostanie na zawsze.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3