^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 7913Po długim weekendzie nasza szkoła tętniła życiem. I to dosłownie. Po korytarzach chodziły kolorowe postacie z bajek. Uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, a także liceum! powrócili do lat młodości i z uśmiechem na twarzy obchodzili Dzień Postaci z Bajek. Życie tętniło również w krwiobusie, który stał na parkingu przy szkole. Nasi licealiści dołączyli się do szczytnej akcji poboru krwi. Każdy krwiodawca oddał 450 ml krwi, co dało łącznie 6750 ml. Oddana krew może uratować komuś życie. Każdy dostał po dziewięć czekolad, aby zregenerować swój organizm. Kolejny pobór krwi w mobilnym autobusie odbędzie się wiosną pod budynkiem urzędu gminy.
IMG 7889IMG 7901

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3