^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
received 2210926682562565Uczniowie klas maturalnych odwiedzili zaprzyjaźnione z naszą szkołą Stobrawskie Centrum Medyczne w Kup. Mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy w nowoczesnym laboratorium oraz zapoznać z najnowszymi metodami oznaczania próbek biologicznych. Trzeba przyznać, że była to ciekawa przygoda i jednocześnie świetna powtórka przed czekającą ich w maju maturą z biologii oraz chemii. Zajęcia ubogaciła lekcja w terenie, podczas której uczniowie wyszukiwali znane im gatunki drzew, mchów i innych roślin, jak również wyznaczali stopień zanieczyszczenia powietrza tlenkiem siarki (IV) na podstawie skali porostowej.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3