^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
kiermasz swiateczny liceum dobrzen wielki Marcin Luszczyk 1912 grudnia nasza hala sportowo-widowiskowa po raz kolejny stała się miejscem przedświątecznego spotkania rodziców, uczniów, nauczycieli oraz mieszkańców gminy. Uczniowie wszystkich klas z poszczególnych typów szkół wchodzących w skład Zespołu przygotowali swoje stanowiska. Sprzedawali na nich ciastka, pierniki, pierogi, barszcz, ozdoby świąteczne. Jednym słowem WSZYSTKO. W atmosferę świąt wprowadzały świąteczne piosenki lecące w tle oraz żywa choinka ustawiona w centrum hali. Jury wyróżniło trzy najładniejsze stoiska: I miejsce – Technikum i Szkoła Branżowa w Dobrzeniu Małym, II miejsce – Ia liceum, III miejsce – 3c gimnazjum. Tradycyjnie uczniowie podczas kiermaszu przynosili zbierane przez rok nakrętki. Łącznie zebrano ich 112 kg. Z czego najwięcej przynieśli uczniowie pierwszej klasy szkoły podstawowej. Podczas kiermaszu przyznano również nagrody dla zwycięzców oraz uczestników konkursu na najładniejszy sweter świąteczny.
Zapraszamt też do naszej galerii.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3