^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
image128. 03.2019 roku w Samorządowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Popielowie. Odbyły się eliminacje rejonowe konkursu recytatorkiego „Młodzież recytuje poezję”. Uczestnicy przyjechali z terenu miast i gmin: Łubniany, Dobrzeń Wielki, Popielów, Lubsza, Wilków, Namysłów, Świerczów, Pokój, Murów, Turawa, Ozimek, Brzeg, Olszanka, Lewin Brzeski, Domaszowice, Skarbimierz.
Z naszej szkoły brały udział trzy osoby: Marek Ozimek z klasy 3a PG, Anna Urbańska i Julia Przybyła z klasy 7b PSP, które stanęły na podium w eliminacjach gminnych. Gratulujemy Julii, która została wyróżniona oraz dziękujemy za Duzy wkład pracy Ani i Markowi.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3