^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
rekord 2019 podsu6 kwietnia 2019 w hali naszego Liceum w Dobrzeniu Wielkim 70 osób wspólnie ustanowiło koszykarski Rekord Polski w rzutach do kosza za trzy punkty zdobywając w sumie 14,415 punktów (czyli 4805 trafionych rzutów „za trzy”). Tego fantastycznego wyniku nie byłoby bez ogromnego zaangażowania wszystkich osób które rzucały, podawały, zliczały punkty i wykonywały szereg drobnych rzeczy organizacyjnych dzięki którym całe wydarzenie zakończyło się sukcesem.
Rzucanie do kosza za 3 punkty (odległość 6,40m) przez trzy godziny było ogromnym wysiłkiem i wszyscy rzucający zgodnie przyznali, że jedynym co pozwalało im kontynuować rzucanie po upływie dwóch godzin to silna wola, gdyż nadgarstki, ramiona i nogi zaczynały odmawiać posłuszeństwa. Tym bardziej należą się słowa uznania dla rzucających – BRAWO WY!
W trakcie ustanawiania Rekordu odbyła się także impreza towarzysząca jaką był turniej eSport w FIFA 19. Plakat ze szczegółową listą wszystkich rzucających i podających zamieścimy w późniejszym terminie. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki w poszczególnych kategoriach:
Najlepszy strzelec podczas ustanawiania Rekordu – Wiktor Najbar – 715 trafionych rzutów za 3 punkty
Drugi najlepszy strzelec podczas ustanawiania Rekordu – Roman Partykowski – 565 trafionych rzutów za 3 punkty
Trzeci najlepszy strzelec podczas ustanawiania Rekordu – Grzegorz Partykowski – 424 trafione rzuty za 3 punkty

Najaktywniejsi podający:
Patricia Szopa, Paweł Gryszczyk, Julia Cembolista

I miejsce w turnieju eSport FIFA 19 – Szymon Polok
II miejsce w turnieju eSport FIFA 19 – Kacper Indyk
III miejsce w turnieju eSport FIFA 19 – Mateusz Kołodziej

Najlepsza na świecie ekipa zliczająca punkty – Natalia Śmiarowska, Agata Cieśla, Julia Cieśla, Sandra Junak, Julia Cembolista – Brawo Wy!
A za rok kolejny Rekord...?
Śledźcie nasz fanpage a na pewno zaskoczymy Was koszykarsko jeszcze niejeden raz
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.