^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
22C1AC0F 8099 4A1B B0E1 58748A70EB54Salony maturzystów to wydarzenie, podczas którego gromadzą się uczniowie klas maturalnych w celu pozyskania informacji na temat egzaminu, przebiegu rekrutacji na studia oraz oferty szkół wyższych. Odbywają się one we wrześniu w 16 różnych miastach, by pomóc przyszłym studentom w podejmowaniu dalszych decyzji.
Zgodnie z naszą szkolną tradycją w piątek 13.09 klasy IIIA i IIIB miały okazję być częścią tego wydarzenia. Wraz z wychowawcami przyszli abiturienci udali się do Opola, gdzie w budynku Politechniki Opolskiej zebrali się przedstawiciele uczelni z różnych miast. Była to wyjątkowa okazja do zaznajomienia się z ofertami uniwersytetów, z której skorzystało także wielu uczniów innych opolskich szkół średnich. Po rejestracji na stronie internetowej perspektywy.pl zainteresowani otrzymali darmowy informator dla maturzystów. Podczas trwania wydarzenia chętni mieli możliwość uczestniczenia w wykładach na temat efektywnego przygotowywania się do egzaminu dojrzałości.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3