^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

wycieczka 1loNa początku października 2019 r. uczniowie klas I LO po szkole podstawowej wybrali się na wycieczkę integracyjną do Srebrnej Góry. Wycieczka ta była okazją do poznania się z nowymi koleżankami i kolegami oraz przeżycia niezapomnianych przygód.
Na uczniów czekały wspaniałe atrakcje, takie jak: wejście do sztolni, wspinaczka po 12-metrowej ściance usytuowanej na 30-metrowym moście kolejowym, strzelanie z łuku oraz ciekawe zabawy integracyjne. Była również okazja do poszerzenia swoich umiejętności posługiwania się mapą i kompasem podczas gry terenowej. Nie zabrakło czasu i okazji na rozmowy i integrację w mniejszych i większych grupach z uczniami i nauczycielami.
Mimo deszczowej pogody, humory wszystkim dopisywały. Wycieczka była udana i na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Dzięki niej przyjemniejsza będzie nauka w naszej szkole.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu na naszym facebooku

Monika Popiel i Luiza Jonienc z klasy IaLp

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3