^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

     DSD logozfa

  
Dotarła do nas radosna informacja o zdanym egzaminie DSD II przez uczniów grupy z rozszerzonym nauczaniem języka niemieckiego Publicznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Dobrzeniu Wielkim. Cieszy fakt, że szóstka uczniów powtórzyła wynik z ubiegłego roku i uzyskała ten prestiżowy międzynarodowy certyfikat językowy DSD II. Ten prestiżowy certyfikat jest ważnym dokumentem potwierdzającym umiejętności językowe. Coraz częściej  jest on oczekiwany i mile widziany przez pracodawców, którzy szukają pracowników z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Uczniowie, którzy zdobyli  DSD II to: Julia Filipp, Dominik Kasperek, Wanesa Segiet, Sebastian Skóra, Agata Waindok i Amelia Pampuch. Dyplomy,z powodu Covid-19 nie zostaną w tym roku szkolnym rozdane  na uroczystej gali, gdzie spotkali się zawsze zdobywcy dyplomów DSD II ze wszystkich szkół z programem DSD. Można je odbierać w sekretariacie szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim tak prestiżowego osiągniecia.

                                                                                                                  Szkolny koordynator ds. DSD

                                                                                                                             Beata Jonczyk

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3