^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
    Uczniowie naszego liceum, Linda Smuda z klasy 2ap i Krystian Jonczyk z klasy 2bg godnie reprezentowali społeczność szkolną na etapie okręgowym 44. Olimpiady Języka Niemieckiego. Tegoroczna olimpiada była wyjątkowo trudna, nie tylko dlatego, że odbyła się w sposób zdalny, lecz również pod względem merytorycznym- jej poziom był bardzo wysoki. Uczestnicy tego etapu musieli wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami językowymi, a także szeroką wiedzą z dziedziny historii, geografii i gospodarki  Niemiec. 
    Dziękujemy Lindzie i Krystianowi  za ogromny wkład pracy, poświęcony czas, który przeznaczyli na przygotowania.  Zdobyta wiedza i  umiejętności językowe są ogromnym kapitałem, który wierzymy wykorzystają w przyszłości.

44Olimpniem