^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

ZSZ zwycięzcyKlasy trzecie ZSZ zostały mistrzem naszego Zespołu Szkół na rok szkolny 2015/16 w piłce nożnej halowej. Finał odbył się dnia 30 listopada 2015 roku. W finale udział brały następujące drużyny: klasy trzecie liceum, klasa 3c gimnazjum i klasy trzecie ZSZ. Drużyny te, awans do finału wywalczyły w serii turniejów eliminacyjnych, których było 6 (turniej klas pierwszych PG, klas drugich PG, klas trzecich PG, turniej zwycięzców PG, turniej klas licealnych oraz turniej klas szkoły zawodowej). Wyniki turnieju finałowego: ZSZ – LO 5:3, LO – 3c PG 1:0, ZSZ – 3c PG 6:1. Zwycięska drużyna, która otzrymała Puchar Przechodni, grała w następującym składzie: Krzysztof Gusz, Maik Giesa, Piotr Ledwig, Mateusz Starosta, Krzysztof Kokot, Dawid Nanko. Rozdano również pamiątkowe dyplomy i medale za pierwsze trzy miejsca. Organizatorzy turniejów: Marek Gołębiowski, Jarosław Draguć.

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym brawa za walkę.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3