^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

a13Tegoroczne, szkolne obchody Bożego Narodzenia były naszym ostatnim spotkaniem przed świętami. Spędziliśmy ten dzień razem, w gronie przyjaciół, nauczycieli – dzieląc się opłatkiem z tymi samymi osobami, z którymi każdego dnia się uczymy, chodzimy tymi samymi korytarzami.
Tradycją w naszej szkole stały się Jasełka, co rok przedstawiane w inny, co raz to bardziej kreatywny i oryginalny sposób. Tematem przewodnim były, jak co roku, narodziny Boga Zbawiciela oraz miłość międzyludzka, która wszystko wyjaśnia, naprawia i leczy – miłość boskiej mądrości. Tytuł: „Bez miłości nie ma dobrego świata”. Doskonale wprowadziły nas one w klimat Świąt Narodzenia Pańskiego.
Na naszym spotkaniu w dniu 22 grudnia nie mogło zabraknąć Konkursu Kolęd i Piosenek Świątecznych, w którym wszystkie chętne klasy miały okazję do świątecznej rywalizacji.
Ocenami występów zajęło się profesjonalne jury w składzie: p. dyr. D. Gajda-Szczegielniak, p. A. Świtała oraz p. J. Kasprzyk
Na podium stanęli: III m. 2a PG, II m. kl. II b LO, I m. 3a PG
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku!
Kochana Rada Rodziców może znów będzie sponsorowała nagrody, podobnie jak ma to miejsce każdego roku. Dziękujemy serdecznie!
Poza konkursem wystąpili również nauczyciele, wspierani w tym roku przez pracowników szkoły. Gromkie brawa widowni były nagrodą za wspaniały występ.
Na koniec zrobiliśmy jeszcze porządki świąteczne.
ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I DO SIEGO ROKU!ze raz możemy zobaczyc

 

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć gdzie jeszczyć raz możemy zobaczyć nasze spotkanie.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3