^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych wolontariusze z naszej szkoły odwiedzili zaprzyjaźnionych mieszkańców Domu Pomocy Społecznej  w Dobrzeniu Wielkim. Ponad pięćdziesięciu osobom starszym złożyliśmy życzenia i obdarowaliśmy koszyczkami wielkanocnymi. Radość sprawiły nam słowa wdzięczności i serdeczny uśmiech na twarzach oczekujących nas podopiecznych.  Pięknym prezentem  wprowadzającym w przeżywanie Świąt Wielkanocnych były życzenia i słowa wdzięczności od osób starszych, za to że o nich pamiętamy i poświęcamy im czas.

Wspólnie spędzony czas był dla nas dobrym wstępem do przeżywania Triduum Paschalnego w Kościele.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt