^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Jaki jest skład skorupy ziemskiej? Jakie pierwiastki budują życie na Ziemi? Czym jest środek ciężkości i jak wykorzystać go na co dzień? Jak zbudować kostkę do gry? - na te oraz inne pytania poszukiwali dzisiaj odpowiedzi uczniowie klas pierwszych. Wybrali się bowiem do zaprzyjaźnionego z naszą szkołą - Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu. Brali udział w interesujących zajęciach z matematyki, biologii, fizyki oraz chemii badając otaczający nas świat na drodze eksperymentalnej. Po wizycie wszyscy wspólnie określili, że był to dobrze i przyjemnie spędzony czas. Potem zawitali do opolskiego Ogrodu Zoologicznego, by zdobyć garść informacji o otaczającym nas świecie zwierząt.
Jednym słowem: to był naprawdę udany dzień - w sam raz na ostatni dzień przed świąteczną przerwą.

Więcej zdjęć w dziale Galeria.

 

 

 

 

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt