^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 20170613 092842Matematyka, to nauka logicznego myślenia, o czym dobitnie przekonać się mogli uczestnicy konkursu „Siłownia matematyczna”, którego organizatorami był zespół matematyczno-informatyczny ZS w Dobrzeniu Wielkim. Zgłoszone trzyosobowe zespoły z PG: nr 6 w Opolu, nr 8 w Opolu, nr 1 w Namysłowie, Chróścicach, Turawie, Starych Siołkowic i Dobrzenia Wielkiego rywalizowały w następujących kategoriach: BODY& MIND czyli trening szarych komórek i połączeń neuronowych, JOGA czyli łamigłówki liczbowe, PILATES czyli łamigłówki manualne, STRETCHING czyli zadania na wykorzystanie nowoczesnych technologii, REHA FIT czyli zadania dowodowe oraz zadania na praktyczne wykorzystanie matematyki w praktyce. Mistrzowską drużyną została grupa z PG w Turawie. PG w Dobrzeniu Wielkim wraz z PG nr 6 w Opolu oraz PG w Chróścicach zajęli wspólnie II miejsce, na ostatnim stopniu podium stanęli uczniowie z PG nr 8 w Opolu. Wszystkim uczestnikom konkursu taka forma siłowni bardzo przypadła do gustu. Serdecznie gratulujemy każdej z drużyn i zapraszamy za rok na kolejną edycję Siłowni Matematycznej.
Zespół mat-inf

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp