^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
 IMG 0618Grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczy w obozie polsko-ukraińskim ,o tematyce astronomiczno-lotniczo-fizycznej. Uczestnicy projektu Erasmus wzięli udział w festiwalu nauki w Rzeszowie, gdzie mieli przyjemność poznać jedynego polskiego astronautę, Mirosława Hermaszewskiego. Życie na obozie jest bardzo intensywne ,uczestniczyliśmy na zajęciach na politechnice rzeszowskiej, obserwowaliśmy działanie tunelu aerodynamicznego oraz poznaliśmy konstrukcję samolotów. W czwartek zwiedzaliśmy muzea, zamek w Humenne i co najważniejsze przebywaliśmy w bieszczadzkim parku Ciemnego Nieba.
Informacje na bieżąco znajdują się na www.facebook.com/Kosmiczneemocje
IMG 0403
IMG 0874

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp