^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
DSC 2409W ramach zajęć SKS w poniedziałkowe popołudnie w hali Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim odbył się trening siatkówki z udziałem II ligowego zawodnika UKS Mickiewicz Kluczbork.
Gracjan Sachnik to absolwent naszego gimnazjum i liceum obecnie student piątego roku wychowania fizycznego na Politechnice Opolskiej o specjalności trenerskiej. W miesiącu wrześniu odbywa praktykę w naszej szkole. Na zajęciach pozalekcyjnych zebrała się spora grupa uczniów z gimnazjum i liceum, która mogła uczestniczyć w treningu i zobaczyć mistrzowskie ataki Gracjana. Wiele osób przekonało się, że profesjonalna rozgrzewka w siatkówce wymaga olbrzymiej kondycji. Siatkówka to jedna z najtrudniejszych gier zespołowych, trudna technicznie wymagająca pod względem motorycznych, ale można się było przekonać, że daje wiele radości i zadowolenia. Dziękujemy Gracjanowi za udział w zajęciach i udzielone wskazówki oraz cierpliwe pozowanie do zdjęć. Mamy nadzieję, że w przyszłości Gracjan ponownie odwiedzi nas na zajęciach.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3