^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

srebrna goraKilka dni temu, tj. 4 i 5 października klasy I "a" i "b" integrowały się na wycieczce w Srebrnej Górze. Pierwszego dnia czekała ich namiastka sportów ekstremalnych - zjazdy z wiaduktu na linach, bieg drużynowy na wieloosobowych nartach, ścianka spinaczkowa i wiele innych zajęć budujących współpracę i wzajemne zaufanie. Wieczorem w Centrum Sportów Ekstremalnych zorganizowano małą dyskotekę. Drugiego dnia po pysznym śniadaniu pierwszoklasiści brali udział w warsztatach strzelania z łuków. Wszyscy bliżej się poznali, wspólnie spędzili mile chwile i mają nadzieję, że wkrótce znów pojadą na taką wycieczkę. N.Rychlik i W.Wieczorek, Ia
W galerii można zobaczyć zdjęcia z wycieczki.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3