^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
pasowanie13 października, 46 uczniów pierwszych klas Liceum w Dobrzeniu Wielkim przysięgło przed sztandarem szkoły pilną naukę i godne reprezentowanie placówki. Piątkowemu pasowaniu na ucznia towarzyszył program artystyczny w wykonaniu młodzieży z dobrzeńskiego Zespołu Szkół.
Przed pasowaniem, uczniów powitała dyrektor placówki – Dorota Gajda-Szczegielniak, która nie ukrywała radości z przyjęcia w szkolne grono nowych uczniów.
Ślubowanie odbyło się w obecności sztandaru liceum, który reprezentowali uczniowie klas maturalnych – Wiktoria Szymków, Izabela Tutakowska i Bartosz Koziara.
Po pasowaniu nowych uczniów, rozpoczęła się część artystyczna. Najpierw pierwszoklasiści wystawili krótki skecz o swojej przyszłości, a później zaśpiewały Natalia Krawczyk i Wiktoria Janas.
Po występach, pierwszoroczniacy otrzymali od starszych przyjaciół symboliczne tyty, które zasponsorowała Rada Rodziców Zespołu Szkół. Serdecznie dziękujemy.
Imprezę zakończyło „Sto lat” z okazji Dnia Edukacji Narodowej, które – dla swoich nauczycieli – zaśpiewało kilkuset uczniów Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim.
Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się w naszej galerii.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp