^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 20171017 142813W dniach 16 -17.10.2017r. w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim odbył się Turniej Mediacji Szkolnych. Uczniowie Technikum, Liceum oraz Gimnazjum mieli możliwość wcielenia się w rolę mediatorów oraz negocjatorów i uczestniczyć w mediacji dotyczącej problemu zakupu pomarańczy - odmiany "Milena", która mogła uchronić Świat przed zagładą.
Uczniowie bardzo chętnie i licznie uczestniczyli w Turnieju. Wykazali się dużą wiedzą w zakresie mediacji. Wśród zgłoszonych zespołów można było dostrzec "urodzonych" mediatorów oraz negocjatorów, którzy mam nadzieję zostaną liderami szkolnego Klubu Mediatora i będą w szkole propagować szkolne mediacje rówieśnicze.
Uroczyste podsumowanie SzkolnegoTurnieju Mediacji oraz ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród - dyplomow będzie miało miejsce w piątek 20.10.2017r o godz.9.25 w sali 113-Aula.
Serdecznie zapraszam
Małgorzata Gosztyła

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow