^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
wycieczka lo krasiejowUczniowie drugich i trzecich klas Liceum Ogólnokształcącego wzięli w czwartek (19.10) udział w wycieczce do Krasiejowa. Pod czujnym okiem przewodników Juraparku odkryli tajemnicę modyfikacji człowieka w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka. Przez chwilę uczniowie stali się temponautami i cofnęli się w czasie o kilkadziesiąt milionów lat. W zamglonej perspektywie uczniowie spacerowali wśród dinozaurów. Nie obyło się bez dreszczyka emocji w kinie 5d, a także przy ostatnim stanowisku w oceanarium – wodny stwór roztrzaskał w szybę. Wilgotne powietrze oraz wszechobecna mgła potęgowała tajemniczy nastój prahistorii. Wycieczkowicze odkryli w sobie dziką i nieposkromioną naturę. W autobusach poniosła ich natomiast muzyczna dusza i z zapałem śpiewali muzyczne przeboje. Odwiedziny u naszych prehistorycznych znajomych odbyły się w ramach projektu „Odkrywcy Sekretów Nauki”.
Zdjęcia z wycieczki znajdują się w naszej galerii.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp