Statystyki

  • Odwiedziło nas: 207298
  • Do końca roku: 222 dni
  • Do wakacji: 29 dni

Kalendarium

Czwartek, 2024-05-23

Imieniny: Leoncjusza, Michała

Kontakt

tel. 774032820

e - mail sekretariat@zsdobrzenwielki.pl

Dzień Zdrowia

Dnia 12 kwietnia obchodziliśmy w szkole Dzień Zdrowia. Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w testach sprawnościowych połączonych z pomiarami wagi, wzrostu i BMI, szkoleniu z pierwszej pomocy,  które poprowadził Pan Adam Wojnarowski strażak PSP w Namysłowie wraz z naszą grupą AED, warsztatach "Chemia na talerzu" prowadzonych przez licealistów: Arona Kobienię, Mikołaja Pęcharz oraz Agnieszkę Pęcherz , Quizie o zdrowiu przygotowanym przez Pawła Kałużę i Izabelę Matros oraz "Turnieju o zdrowiu na wesoło" , który poprowadziła dla uczniów klas 1-3 Aleksandra Bieszcz. Klasy przygotowały także zdrowe drugie śniadania oraz wzięły udział w tanecznych przerwach, które prowadziły uczennice klasy VI : Oliwia Unruh, Zosia Mojsiejewicz i Karolina Chmielniak. 

 

Organizatorami dzisiejszego Dnia Zdrowia były panie: Katarzyna Wojnarowska, Marta Zdzuj i Małgorzata Długosz oraz Samorząd Uczniowski. 

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu śniadań i fit ciast, uczniom za wspaniałą zabawę oraz pani pielęgniarce Urszuli Nowaińskiej za opiekę medyczną. 

Więcej zdjęć: (3) Facebook

Autor: Katarzyna Wojnarowska