Statystyki

  • Odwiedziło nas: 213248
  • Do końca roku: 202 dni
  • Do wakacji: 9 dni

Kalendarium

Środa, 2024-06-12

Imieniny: Gwidona, Leonii

Kontakt

tel. 774032820

e - mail sekretariat@zsdobrzenwielki.pl

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kadra

Kadra

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO

WYCHOWAWSTWO

NAUCZANY PRZEDMIOT

FUNKCJA

1. 

mgr Piotr Worobiec

 

dyrektor

język polski

2. 

mgr Piotr Raczyński

 

informatyka

 

3.

mgr Wanda Piętka

 

zastępca dyrektora 

geografia

4. 

mgr Daria Libawska

Klasa 3

edukacja wczesnoszkolna

świetlica

5. 

mgr Katarzyna Wojnarowska

 

Klasa 1

edukacja wczesnoszkolna

informatyka

muzyka

administrator strony internetowej

6. 

mgr Daria Pieczara

Klasa 2

edukacja wczesnoszkolna

świetlica

logopedia

7. 

mgr Marta Zdzuj

Klasa 6

wychowanie fizyczne

edukacja dla bezpieczeństwa

8. 

mgr Roman Partykowski

 

język angielski

zajęcia rozwiajaące kreatywność

9. 

mgr Małgorzata Długosz

Klasa 5

wychowanie fizyczne

nauczyciel bibliotekatrz

zajęcia rozwijające kreatywnośc

10. 

mgr Lidia Majchrak

 

język polski

11.

mgr Jerzy Sowiński 

 

historia

12.

mgr Martyna Gonsior

 

język niemiecki

13.

dr Barbara Baucz - Malij

 

z- ca dyrektora

przyroda

biologia

14. 

mgr Anna Świtała

 

język niemiecki

religia

świetlica

15. 

mgr Gabriela Kampa

 

religia

plastyka

technika

16.

mgr Marta Piętka  

język angielski

nauczyciel wspomagający

17. 

mgr Gabriela Jaźwińska

 

biologia

 

18. 

mgr Marek Gołębiowski

 

wychowanie fizyczne

kierownik hali sportowej

świetlica

19. 

mgr Anna Babicka

 

fizyka

chemia

 20.

mgr Marta Lachowicz

 

język angielski

 

21. 

mgr Jolanta Kansy - Budzicz

 

język angielski

19. 

mgr Irena Wosz - Łoba

 

matematyka

20. 

mgr Joanna Sosna

 

biologia

21. 

mgr Adam Czubat

 Klasa.4

język polski

zajęcia rozwiajające kreatywność

22. 

mgr Beata Jonczyk

 

język niemiecki

23. 

mgr Jacek Dziuba

 

wychowanie fizyczne

24. 

 mgr Anna Baj - Kulczycka

 

 WOS

historia

25. 

mgr Sabina Mientus 

 

zajęcia korekcyjno kompensacyjne

świetlica

nauczyciel wspomagający

26. 

mgr Anida Leszczyńska

 

psycholog

27.

mgr Mirela Świtała 

 

pedagog

nauczyciel wspomagający

zajecia korekcyjno - kompensacyjne

świetlica

28. 

mgr Marcin Hume

 

pedagog

doradztwo zawodowe

nauczyciel wspomagający

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

29.

 mgr Jolanta Kasprzyk

 

 fizyka

30.

mgr Katarzyna Czok

 

pracownik szkolnego centrum multimedialnego

świetlica

31. 

mgr Katarzyna Czechowska

 

język angielski

32. ks Jan Polok   religia