Statystyki

  • Odwiedziło nas: 226988
  • Do końca roku: 161 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kalendarium

Wtorek, 2024-07-23

Imieniny: Sławy, Sławosza

Kontakt

tel. 774032820

e - mail sekretariat@zsdobrzenwielki.pl

Rok szkolny 2023/24

Wojewódzkie igrzyska LZS szkół wiejskich.

12 czerwca w Opolu odbyły się Wojewódzkie igrzyska LZS szkół wiejskich.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy piątej: Eliza Glied w biegu na 600m zajęła 8 miejsce, Łucja Tarkowska w biegu na 300m zajęła 11 miejsce, Emilia Zdzuj w skoku wzwyż - 12 miejsce, Kacper Cossbau w skoku wzwyż zajął 8 miejsce.
Gratulujemy!

Sukcesy naszych uczniów w Półfinale Wojewódzkim LZS szkół wiejskich oraz w finale powiatu SZS.

Dwunastoosobowa grupa uczniów reprezentowała naszą szkołę w Półfinale Wojewódzkim LZS szkół wiejskich oraz w finale powiatu SZS.
Awans do finału wojewódzkiego wywalczyła Vivienne Glatki z klasy 4 w skoku w dal uzyskując wynik 4.14. Zajęła 2 miejsce w finale powiatu, 1miejsce w półfinale wojewódzkim szkół wiejskich, a w biegu na 100m zajęła 6 miejsce. Vivienne awansowała do Finału Wojewódzkiego SZS i WZ LZS. Gratulacje!
Dziewiąte miejsce uzyskała Łucja Tarkowska w biegu na 300m. Eliza Glied w biegu na 600m zajęła 10 miejsce, Kevin Kupczyk w skoku wzwyż zajął 8 miejsce, a Kacper Cossbau w tej samej konkurencji 9 miejsce.
Gratulujemy udziału wszystkim uczestnikom!

Sukcesy naszych uczniów w finale powiatu w tenisie stołowym

W finale powiatu w tenisie stołowym, który odbył się dziś w Niemodlinie, Emilia Wenzke wywalczyła pierwsze miejsce i uzyskała awans do Mistrzostw Województwa.
Marek Kita w kategorii chłopców Igrzysk Dzieci zajął piąte miejsce, które również dało mu awans do finału wojewódzkiego.

Sukcesy naszych uczniów w finale powiatu w tenisie stołowym

W finale powiatu w tenisie stołowym, który odbył się dziś w Niemodlinie, Emilia Wenzke wywalczyła pierwsze miejsce i uzyskała awans do Mistrzostw Województwa.
Marek Kita w kategorii chłopców Igrzysk Dzieci zajął piąte miejsce, które również dało mu awans do finału wojewódzkiego.

Mistrzostwa Gminy w siatkówce

Uczniowie naszej szkoły zajęli drugie miejsce w Mistrzostwach Gminy w siatkówce 4x4
Gratulujemy odwagi i walecznej postawy, ponieważ był to debiut w zawodach siatkówki.
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Karolina Chmielnik, Zosia Rohn, Julia Gajowniczek, Alicja Wróbel, Sonia Strumińska, Natalia Pisz, Julia Jankowska, Ewa Cebula, Łucja Tarkowska.
Drużyna chłopców:
Kevin Kupczyk, Aleksander Ledwig, Roman Mordavets, Kacper Cossbau, Maksymilian...

III miejsce w Finale Powiatu w Grach i zabawach-"Mały Olimpijczyk!

Nasza drużyna składzie: Vivien Glatki, Malwina Gawor, Nina Spisla, Amelia Wańdok, Hanna Mościcka, Agata Strzałka, Oliwia Browarska, Alicja Wojtasek, Nina Polok.
Brawo dziewczyny!

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dziś w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym,które odbyły się w Chroscicach.
Marek Kita i Emilia Wenzke zajęli I miejsca w kategorii Igrzysk Dzieci i uzyskali awans do finału powiatowego.
Bardzo dobrze zaprezentowali się debiutanci w zawodach tenisa stołowego - Łucja Tarkowska indywidualnie zajęła III miejsce, a drużynowo w składzie z Emilią Wenzke zajęły I miejsce.
Jakub Wesołowski i Marek Kita drużynowo wywalczyli I

Sukces naszych uczniów w Małym Olimpijczyku

Olimpijskie emocje na hali sportowej Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim
Zawody w gry i zabawy zwane potocznie "Małym Olimpijczykiem" są jednymi z pierwszych zawodów sportowych, które wprowadzają młodych uczniów do rywalizacji sportowej.
Pierwszym etapem rozgrywek są mistrzostwa gminy, w których uczestniczą uczniowie klas czwartych i młodszych z całej naszej gminy. Dzieci zmagają się w 8 konkurencjach sportowo-technicznych.
Miło nam poinformować, że drużyna dziewcząt była bezkonkurencyjna, wygrywając 7 rywalizacji i tym samym zajęła I miejsce, uzyskując awans do etapu dalszych rozgrywek na szczeblu powiatu. Chłopcy również stanęli na podium i zajęli miejsce III.

III miejsce w Finale Powiatu mini piłce ręcznej naszych chłopców!

Nasza drużyna walczyła w składzie: Dominik Gajowniczek Wojciech Gawrylin, Jakub Wesołowski, Wojciech Baziuk, Tomasz Włodarczyk, Aleksander Ledwig, Maksymilian Kocot, Marek Kita, Kacper Cossbau.

III miejsce w Finale Powiatu mini piłce ręcznej naszych chłopców!

Nasza drużyna walczyła w składzie: Dominik Gajowniczek Wojciech Gawrylin, Jakub Wesołowski, Wojciech Baziuk, Tomasz Włodarczyk, Aleksander Ledwig, Maksymilian Kocot, Marek Kita, Kacper Cossbau.